Vítáme Vás na stránkách firmy LTH Studio

Naše firma se specializuje zejména na kvalitní předokenní rolety, a to jak pro novostavby tak i pro dodatečnou montáž, venkovní žaluzie, markýzy, garážová vrata - rolovací garážová vrata, sekční vrata Hörmman, výklopná vrata Hörmman, dále potom vjezdové brány, a to pojezdové a samonosné brány, křídlové brány a průmyslové závory.

LTH Studio s. r. o.
Rabyňská 738/16
142 00 Praha 4

Tel.: 775 700 003
Fax.: 244 465 150
E-mail: info@lthstudio.cz

Markýzy

Markýzy jsou ideálním způsobem zastínění, když si chcete posedět na terase nebo na balkoně bez nepříjemných pocitů, způsobených slunečními paprsky. Naše firma nabízí mnoho variant markýz, vyrobených z kvalitních, slunci i vodě odolných látek, s použitím robustních konstrukcí z extrudovaného hliníku opatřených povrchovou úpravou práškovým lakováním. Bez příplatku nabízíme všechny vzory látek (cca 60 vzorů) a čtyři barvy konstrukce (bílá, béžová, hnědá a stříbro – černá).

Všechny námi dodávané markýzy mohou mít ruční pohon na kliku, ale pro zvýšení komfortu obsluhy lze markýzy vybavit motorovým pohonem s možností ruční manipulace nebo bez ní. Častým doplňkem jsou také sluneční a větrná čidla pro automatický provoz, s čímž lze samozřejmě kombinovat i dálkové ovládání.

Napište nám Na úvodní stránku Mapa serveru