Vítáme Vás na stránkách firmy LTH Studio

Naše firma se specializuje zejména na kvalitní předokenní rolety, a to jak pro novostavby tak i pro dodatečnou montáž, venkovní žaluzie, markýzy, garážová vrata - rolovací garážová vrata, sekční vrata Hörmman, výklopná vrata Hörmman, dále potom vjezdové brány, a to pojezdové a samonosné brány, křídlové brány a průmyslové závory.

LTH Studio s. r. o.
Rabyňská 738/16
142 00 Praha 4

Tel.: 775 700 003
Fax.: 244 465 150
E-mail: info@lthstudio.cz

O firmě

Firma LTH Studio s.r.o., která byla založena v roce 2009, je společností opírající se o mnohaleté zkušenosti svých představitelů, kteří se v oboru rolovací, stínící a garážové techniky pohybují již více než 14 let. Vhodným výběrem dodavatelů z EU jsme dosáhli té nejvyšší kvality používaných materiálů a tím i hotových výrobků. Firma sama vyrábí předokenní rolety, rolovací vrata, rolovací mříže a vjezdové brány, které buď sami montujeme, nebo dodáváme k instalaci našim autorizovaným a proškoleným partnerům. Sekční a výklopná vrata, markýzy a venkovní žaluzie nakupujeme hotové a odborně montujeme.

Naším cílem je poskytnout komplexní služby. Pomáháme již s přípravou a plánováním celé akce, nabídky a návrhy vypracujeme zdarma - ve většině případů do 24 hodin. Montáž provádíme s maximální pečlivostí a přesností, po vlastní realizaci zajišťujeme servisní prohlídky a záruční i pozáruční opravy. Sídlo firmy je v Praze, obchodní a montážní činnost vykonáváme na území celé České Republiky, především však v Praze a Středočeském kraji.

Děláme vše pro to, aby byl zachován náš firemní slogan:

LTH Studio = NEJLEPŠÍ PÉČE ŠIROKO - DALEKO

Napište nám Na úvodní stránku Mapa serveru