Vítáme Vás na stránkách firmy LTH Studio

Naše firma se specializuje zejména na kvalitní předokenní rolety, a to jak pro novostavby tak i pro dodatečnou montáž, venkovní žaluzie, markýzy, garážová vrata - rolovací garážová vrata, sekční vrata Hörmman, výklopná vrata Hörmman, dále potom vjezdové brány, a to pojezdové a samonosné brány, křídlové brány a průmyslové závory.

LTH Studio s. r. o.
Rabyňská 738/16
142 00 Praha 4

Tel.: 775 700 003
Fax.: 244 465 150
E-mail: info@lthstudio.cz

Rolety pro dodatečnou montáž

Předokenní rolety slouží nejen k zastínění objektu, ale jejich výhody sahají mnohem dál. Jedná se především o značné zvýšení tepelné pohody objektu, kdy předokenní rolety v letních měsících účinně brání prostupu tepla dovnitř a v zimních měsících naopak díky spuštěným roletám šetříte náklady na vytápění. Podle typu použitých oken může díky předokenním roletám dojít ke snížení tepelných ztrát přes okenní otvory až o 37%. Předokenní rolety Vás také chrání před nežádoucími pohledy a hlukem přicházejícím zvenčí, ne nepodstatnou funkcí je také zabezpečení objektu, obzvláště při kombinaci bezpečnostních lamel a bezpečnostních zámků.

Předokenní rolety se vyrábějí z různých typů lamel v mnoha barevných provedeních. Nejčastěji používanými typy lamel jsou hliníkové s polyuretanovou výplní, dle způsobu použití ve velikosti od 37 x 8,7 mm do 55 x 14 mm. Vybírat můžete z mnoha variant navíjecích schránek, mezi něž patří čtvrtkulaté, kulaté nebo s úkosem 45 st. Také lze prakticky do všech rolet integrovat rolovací síťku proti hmyzu, rolety lze vyrobit také na zkosená trojúhelníková okna.

Předokenní rolety je možné ručně ovládat pomocí navíjecí šňůry nebo kurty, pro zvýšený komfort obsluhy doporučujeme ovládání pomocí elektromotoru, který může být na přání vybaven funkcí rozpoznání překážky v dráze rolety, a to i směrem nahoru (ochrání roletu v případě přimrznutí k parapetu). U elektrického ovládání lze rolety řídit jednotlivě, centrálně, časově nebo pomocí dálkového ovládání.

U rolet pro dodatečnou montáž je také velmi důležité barevné sladění s ostatními prvky fasády. Vzhledem k tomu, že je celá roleta viditelná, může sloužit jako vhodný doplněk a je tedy možné z tohoto typu rolety udělat architektonickou přednost. Předokenní rolety lze samozřejmě použít rovněž u novostaveb.

Rolety pro dodatečnou montáž prodáváme pod obchodním názvem ALPHA.

Napište nám Na úvodní stránku Mapa serveru