Vítáme Vás na stránkách firmy LTH Studio

Naše firma se specializuje zejména na kvalitní předokenní rolety, a to jak pro novostavby tak i pro dodatečnou montáž, venkovní žaluzie, markýzy, garážová vrata - rolovací garážová vrata, sekční vrata Hörmman, výklopná vrata Hörmman, dále potom vjezdové brány, a to pojezdové a samonosné brány, křídlové brány a průmyslové závory.

LTH Studio s. r. o.
Rabyňská 738/16
142 00 Praha 4

Tel.: 775 700 003
Fax.: 244 465 150
E-mail: info@lthstudio.cz

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie nacházejí uplatnění při zastínění nejen komerčních a průmyslových objektů, ale v čím dál větší míře i u soukromých bytů či domků. Oproti předokenním roletám je jejich předností možnost naklápění jednotlivých lamel, čímž lze dosáhnout lepší regulace zastínění. Také potřeba místa pro složení je o něco menší. Předokenní roleta nám však poskytne více tepelné izolace, lepší ochranu proti hluku a podstatně lépe zabezpečí objekt proti vloupání. Venkovní žaluzie lze montovat jak dodatečně, tak do předem připravených skrytých schránek.

Žaluziové lamely se vyrábějí ve tvaru C, zde nabízíme lamelu C 80 s možností maximálního rozměru 4500 x 5000 mm, na návětrných stranách doporučujeme systém C 80 L se zesíleným lankovým vodítkem. Pro úplné zatemnění se používá lamela tvaru Z s těsnícím kartáčkem, konkrétně typ Z 90 s možností maximálních rozměrů 4500 x 4000 mm nebo 3200 x 5000 mm.

Venkovní žaluzie je možné ručně ovládat pomocí klikového převodu umístěného z vnitřní strany okna, pro zvýšený komfort obsluhy doporučujeme ovládání pomocí elektromotoru. U elektrického ovládání lze žaluzie řídit jednotlivě, centrálně, časově nebo pomocí dálkového ovládání.

Napište nám Na úvodní stránku Mapa serveru