Vítáme Vás na stránkách firmy LTH Studio

Naše firma se specializuje zejména na kvalitní předokenní rolety, a to jak pro novostavby tak i pro dodatečnou montáž, venkovní žaluzie, markýzy, garážová vrata - rolovací garážová vrata, sekční vrata Hörmman, výklopná vrata Hörmman, dále potom vjezdové brány, a to pojezdové a samonosné brány, křídlové brány a průmyslové závory.

LTH Studio s. r. o.
Rabyňská 738/16
142 00 Praha 4

Tel.: 775 700 003
Fax.: 244 465 150
E-mail: info@lthstudio.cz

Pojezdové a samonosné brány

Uzavřít vjezd na pozemek je možné mnoha způsoby. Jedním z nich je brána otevíraná do strany podél plotu, a to buď po vodícím profilu (pojezdová brána) nebo bez něj, systémem volně neseným vzduchem (samonosná brána). Samonosná brána díky své konstrukci umožňuje letmý posun bez ovlivňování překážkami na zemi jako je sníh, kamínky a navíc nemusíte autem přejíždět vodící profil.

více informací

Křídlové brány

U vjezdových křídlových bran lze volit mezi jedním a dvěma křídly. Otevírat je lze směrem na pozemek i směrem ven, v závislosti na terénních možnostech. Bránu dodáváme vždy podle Vašeho přání s výplní dřevěnou, kovovou, plastovou nebo zcela bez výplně s přípravou pro osazení stavebníkem, zpravidla ve stejném vzhledu, jako je ostatní oplocení.

více informací

Průmyslové závory

Závory dodáváme nejen pro vjezdy do průmyslových objektů, továren a skladových areálů, ale také do vjezdů do bytových domů, společných garáží, hotelů, parkovišť – privátních s omezeným počtem parkujících i parkovišť veřejných s parkovacími automaty.

více informací

Napište nám Na úvodní stránku Mapa serveru