Vítáme Vás na stránkách firmy LTH Studio

Naše firma se specializuje zejména na kvalitní předokenní rolety, a to jak pro novostavby tak i pro dodatečnou montáž, venkovní žaluzie, markýzy, garážová vrata - rolovací garážová vrata, sekční vrata Hörmman, výklopná vrata Hörmman, dále potom vjezdové brány, a to pojezdové a samonosné brány, křídlové brány a průmyslové závory.

LTH Studio s. r. o.
Rabyňská 738/16
142 00 Praha 4

Tel.: 775 700 003
Fax.: 244 465 150
E-mail: info@lthstudio.cz

Křídlové brány

U vjezdových křídlových bran lze volit mezi jedním a dvěma křídly. Otevírat je lze směrem na pozemek i směrem ven, v závislosti na terénních možnostech. Bránu dodáváme vždy podle Vašeho přání s výplní dřevěnou, kovovou, plastovou nebo zcela bez výplně s přípravou pro osazení stavebníkem, zpravidla ve stejném vzhledu, jako je ostatní oplocení.

Brány dodáváme ve většině případů s motorovým pohonem, kde již v základní ceně naleznete kromě motoru i ochranné fotobuňky, výstražný maják a dálkové ovládání. Bránu lze však dodat i s ručním ovládáním včetně integrovaného zamykání. U motorově ovládaných bran je možné i nastavení automatického zavírání po uplynutí zvoleného časového intervalu nebo po průjezdu branou. Samozřejmostí je sloučení pohonu garážových vrat i vjezdové brány na stejné dálkové ovládání, s možností výběru ovládaného zařízení. Motory se vyrábějí podle velikosti a hmotnosti brány buď pístové, pohybující se pomocí šroubovice nebo hydraulického výsuvu, v nabídce ale naleznete také pohony podzemní, které díky svému umístění nenarušují vzhled brány a umožňují i otevírání brány i směrem ven. U křídel větší šířky nebo s velkou plochou výplně doporučujeme osazení brány elektromechanickým zámkem, který ochrání vrata i pohony před poškozením větrem nebo nezvanými návštěvníky.

Díky výrobě přesně na míru je dosaženo optimálního využití otevíraného prostoru. Nabízíme výběr z povrchových úprav nátěrem základním, vrchním nebo zinkováním v žárové zinkovně, které ochrání Vaši bránu před korozí po mnoho let. Ve stejném vzhledu dodáváme také vchodové branky, točny na popelnice atp…

Napište nám Na úvodní stránku Mapa serveru