Vítáme Vás na stránkách firmy LTH Studio

Naše firma se specializuje zejména na kvalitní předokenní rolety, a to jak pro novostavby tak i pro dodatečnou montáž, venkovní žaluzie, markýzy, garážová vrata - rolovací garážová vrata, sekční vrata Hörmman, výklopná vrata Hörmman, dále potom vjezdové brány, a to pojezdové a samonosné brány, křídlové brány a průmyslové závory.

LTH Studio s. r. o.
Rabyňská 738/16
142 00 Praha 4

Tel.: 775 700 003
Fax.: 244 465 150
E-mail: info@lthstudio.cz

Pojezdové a samonosné brány

Uzavřít vjezd na pozemek je možné mnoha způsoby. Jedním z nich je brána otevíraná do strany podél plotu, a to buď po vodícím profilu (pojezdová brána) nebo bez něj, systémem volně neseným vzduchem (samonosná brána). Samonosná brána díky své konstrukci umožňuje letmý posun bez ovlivňování překážkami na zemi jako je sníh, kamínky a navíc nemusíte autem přejíždět vodící profil.

Bránu dodáváme vždy podle Vašeho přání s výplní dřevěnou, kovovou, plastovou nebo zcela bez výplně s přípravou pro osazení stavebníkem, zpravidla ve stejném vzhledu, jako je ostatní oplocení. Výhodou posuvných a samonosných bran je jejich malá potřeba místa na pozemku, parkovat lze těsně před bránou i za ní, navíc odpadá zasahování brány na veřejné komunikace atp.

Brány dodáváme ve většině případů s motorovým pohonem, kde již v základní ceně naleznete kromě motoru i ozubený hřeben, ochranné fotobuňky, výstražný maják a dálkové ovládání. Bránu lze však dodat i s ručním ovládáním, s integrovaným zamykáním. U motorově ovládaných bran je možné i nastavení automatického zavírání po uplynutí zvoleného časového intervalu nebo po průjezdu branou. Samozřejmostí je sloučení pohonu garážových vrat i vjezdové brány na stejné dálkové ovládání, s možností výběru ovládaného zařízení.

Díky výrobě přesně na míru je dosaženo optimálního využití otevíraného prostoru. Nabízíme výběr z povrchových úprav nátěrem základním, vrchním nebo zinkováním v žárové zinkovně, které ochrání Vaši bránu před korozí po mnoho let. Ve stejném vzhledu dodáváme také vchodové branky, točny na popelnice atp…

Napište nám Na úvodní stránku Mapa serveru