Vítáme Vás na stránkách firmy LTH Studio

Naše firma se specializuje zejména na kvalitní předokenní rolety, a to jak pro novostavby tak i pro dodatečnou montáž, venkovní žaluzie, markýzy, garážová vrata - rolovací garážová vrata, sekční vrata Hörmman, výklopná vrata Hörmman, dále potom vjezdové brány, a to pojezdové a samonosné brány, křídlové brány a průmyslové závory.

LTH Studio s. r. o.
Rabyňská 738/16
142 00 Praha 4

Tel.: 775 700 003
Fax.: 244 465 150
E-mail: info@lthstudio.cz

Průmyslové závory

Závory dodáváme nejen pro vjezdy do průmyslových objektů, továren a skladových areálů, ale také do vjezdů do bytových domů, společných garáží, hotelů, parkovišť – privátních s omezeným počtem parkujících i parkovišť veřejných s parkovacími automaty.

Závory jsou konstruovány tak, aby obstály v intenzivním provozu a za jakýchkoliv povětrnostních podmínek. Díky příslušenství pro kotvení je jejich instalace snadná a závory jsou připraveny obstát i v náročných provozních podmínkách. Rameno je standardně vybaveno reflexními plochami, aby se minimalizovalo riziko přehlédnutí, a to i v nočních hodinách. Délka ramen se pohybuje od 3000 mm až do 12 m, základní řídící jednotka je umístěna uvnitř základny závory.

Mezi nejčastější způsoby ovládání patří dle místa instalace například dálkové ovládání pomocí ručních vysílačů, ovládání pomocí kódových zámků (klávesnice), ovládání magnetickými nebo čipovými kartami, indukčními smyčkami, popřípadě otevíráním obsluhou z recepce nebo pomocí parkovacího automatu. Pohyby vozidel lze monitorovat přes počítač a bezpečnost v jízdních směrech mohou zajistit semafory.

Bezpečnost zajišťují ochranné fotobuňky a kontaktní gumové profily na spodní straně ramene.

Napište nám Na úvodní stránku Mapa serveru